پرداخت اینترنتی

پرداخت اینترنتی

با استفاده از پرداخت اینترنتی سایت نماکالا، شما وارد درگاه اینترنتی بانک ملت شده و با تمامی کارت های عضو شبکه شتاب مانند ملی، صادرات، تجارت، مسکن، سپه، پارسیان، پاسارگاد، سامان، اقتصاد نوین، سرمایه و غیره می توانید پرداخت خود را به آسانی انجام دهید. برای این منظور تنها کافیست که رمز دوم کارت بانکی خود را داشته باشید.

روش پرداخت:

1- برای استفاده از پرداخت اینترنتی شما باید بعد از ورود به سایت نماکالا، با استفاده از حساب کاربری(Email) و پسورد، وارد حساب کاربری خود شوید.
2- روی پرداختها کلیک کنید.
3- بعد از وارد شدن به صفحه پرداختها، شاهد صفحه پرداخت اینترنتی خواهید بود و بعد از مطالعه صفحه و محاسبه مبلغ مورد نیاز برای پرداخت، مبلغ مورد نظر را به صورت ریال وارد جعبه متن مربوطه کرده و روی دکمه تائید کلیک کنید.4- بعد از چند لحظه وارد درگاه اینترنتی بانک ملت شده و نام پذیرنده را که سایت نماکالا می باشد و مبلغ قابل پرداخت را مشاهده خواهید کرد. در زیر آن شماره کارت و دیگر موارد مورد نیاز را وارد نموده و روی دکمه پرداخت کلیک نمائید.5- بعد از انجام عملیات پرداخت، بانک دوباره شما را به سایت نماکالا ارجاع خواهد داد و مبلغ پرداختی و شماره رهگیری مربوط به پرداختتان را مشاهده خواهید نمود. برای اطمینان شماره پیگیری را یادداشت نمائید. بعد از انجام عملیات پرداخت، به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به تائید مدیران مالی به میزان مبلغ پرداختی، اعتبار شما در سایت نماکالا افزایش پیدا خواهد کرد.
آگهی رایگان - تبلیغات رایگان - نیازمندیها در نماکالا درج آگهی و تبلیغات در سایت نماکالا رایگان است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می باشد. با توجه به تعداد زیاد آگهی و تبلیغات در نماکالا، لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی نمایید.