شماره حساب های بانکی

شما می توانید به یکی از سه روش زیر وجه آگهی ویژه خود را پرداخت نمایید.

1- پرداخت اینترنتی: پرداخت اینترنتی آسانترین روش پرداخت می باشد که شما با دارا بودن هر یک از کارتهای عضو شبکه شتاب می توانید پرداخت خود را از طریق اینترنت انجام دهید. برای این منظور کافیست که تنها رمز دوم کارت بانکی خود را داشته باشید. برای آموزش نحوه پرداخت اینترنتی اینجا کلیک کنید.

2- کارت به کارت: این روش پرداخت از طریق دستگاه های خودپرداز صورت می گیرد. با در اختیار داشتن هر یک از کارتهای عضو شبکه شتاب مانند: ملی، صادرات، تجارت، مسکن، سپه، پارسیان، پاسارگاد، سامان، اقتصاد نوین، سرمایه و غیره، با مراجعه به نزدیکترین دستگاه خودپرداز بانک مرتبط با کارت خود، بدون داخل شدن در بانک، وجه خود را پرداخت و شماره ارجاع را که در رسید چاپی خود دریافت می کنید.سپس با مراجعه به سایت نماکالا و ورود به حساب کاربری خود (بوسیله ایمیل و پسورد) و کلیک بر روی پرداختها، در بخش کارت به کارت پرداخت خود را ثبت نمائید. بعد از بررسی امور مالی اعتبار شما در سایت نماکالا افزایش پیدا خواهد کرد.

نام بانک شماره کارت نام دارنده حساب
ملت 6104-3376-8527-9828 ایمان صحرایی

2- پرداخت از طریق مراجعه به بانک: از طریق مراجعه به نزدیکترین شعبه بانک ملت می توانید پرداخت خود را به شماره حساب زیر انجام دهید. سپس با مراجعه به سایت نماکالا و ورود به حساب کاربری خود (بوسیله ایمیل و پسورد) و کلیک بر روی پرداختها، در بخش واریز به حساب پرداخت خود را ثبت نمائید. بعد از بررسی امور مالی اعتبار شما در سایت نماکالا افزایش پیدا خواهد کرد.

نام بانک شماره حساب
نام دارنده حساب
ملت 4132460645 ایمان صحرایی

آگهی رایگان - تبلیغات رایگان - نیازمندیها در نماکالا درج آگهی و تبلیغات در سایت نماکالا رایگان است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می باشد. با توجه به تعداد زیاد آگهی و تبلیغات در نماکالا، لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی نمایید.