دسته بندی
استان و شهر

درباره ما

نماکالا، مرجع آنلاین معرفی کالا و خدمات

ایده راه اندازی سایتی که میبینید در تیر ماه سال 1386 در ذهنم شکل گرفت. با پدرم در این مورد صحبت کردم و با همفکری پدر نام نماکالا را برای آن برگزیدیم و تا پایان سال 1386 سایت را با امکانات اولیه راه اندازی کردیم. در روزهای ابتدایی راه اندازی سایت، ساعتها در پنل مدیریت سایت منتظر می‌ماندم تا کاربری آگهی جدیدی ثبت کند و با ثبت یک آگهی جدید کلی ذوق می‌کردم. در هر مرحله از روند کار سایت، مشاهده سایت‌هایی مثل فیسبوک و لینکدین ایده‌های جدیدی را به ذهنم می‌آورد که می‌توانست سایتم را از دیگر سایت‌ها متمایز کند، ولی مهارت پیاده سازی آن را نداشتم. اما با ورود به دانشگاه و تحصیل در رشته IT و خواندن ده ها کتاب مرتبط با نرم‌افزار، برنامه نویسی و بانک های اطلاعاتی و مشاهده هزاران ساعت فیلم‌های آموزشی ایرانی و خارجی باعث شد تا بتوانم ایده‌های ذهنیم را پیاده سازی کنم.

امروز بنده و هر کدام از اعضای تیم نماکالا به عنوان کاربری از کاربران نماکالا هستیم که تنها مسئولیت بیشتری نسبت به سایر کاربران دارند. مطمئنا تمام توان خود را برای هر چه بهتر کردن خدمات و امکانات به سایرین را خواهیم گذاشت. بنده هم مثل تمام کاربران نماکالا پروفایل دارم. باعث خوشحالی هست که پروفایل بنده را می‌بینید و فالو میکنید. مشاهده پروفایل. در ادامه توضیحاتی در مورد ویژگی‌های منحصر به فرد نماکالا خدمتتان ارائه می‌دهم.

امکانات نماکالا

صفحه پروفایل اختصاصی

هر کاربر صفحه پروفایل اختصاصی خود را دارد که امکان ویرایش آن از طریق بخش مدیریت کاربران فراهم شده است. قرار دادن تصویر بزرگ در بالای صفحه، تصویر پروفایل، درج شماره تلفن، آدرس تلگرام، اینستاگرام، آدرس محل کار، ایمیل تعبیه شده است. همچنین این قابلیت وجود دارد که انتخاب کنید چه نامی نمایش داده شود. نام و نام خانوادگی، نام تجاری، یا هر دو. این به انتخاب خود کاربر بستگی دارد که کدام مورد نمایش داده شود. بخشی وجود دارد با که با عنوان "درباره" می‌باشد. میتوانید درباره فعالیت خودتان و یا شرکتتان در این قسمت چیزی را که می‌خواهید بنویسید.

تمام پست هایی که میگذارید در وسط صفحه پروفایل شما قرار خواهند گرفت. آگهی های شما در سمت چپ نمایش داده خواهند شد.

قابلیت ارسال پست

ممکن است بخواهید کاربران را از موضوعی مانند تخفیف و یا نمونه های جدید محصول خود و ... مطلع کنید. این قابلیت برای شما فراهم شده است تا با درج پست های متنی یا تصویری کاربرانی که وارد صفحه پروفایل شما می‌شوند مطلع کنید. همچنین این پست های شما در قسمت پوشش خبری کاربرانی که شما را فالو کرده‌اند خواهد رفت و آنها بعد از ورود به سایت متوجه پست شما خواهند شد.

چت اختصاصی

این امکان در سایت نماکالا ایجاد شده تا کاربران به صورت مستقیم با یکدیگر چت کنند. محیط چت کاملا شبیه به واتس اپ می‎باشد که محیطی بسیار آشنا برای کاربران هست.

از امکانات ویژه این چت می‌توان به قابلیت ایجاد پیش‌نویس اشاره کرد. وبسایت نماکالا یک وبسایت تجاری برای معرفی کالا و خدمات به سایرین می‌باشد و مدیریت زمان در هنگام کار بسیار اهمیت دارد. از این رو ممکن است تایپ پیام‌هایی مانند خوش‌آمد گویی، دادن شماره داخلی، برخی راهنمایی‌ها، خداحافظی و ... زمانبر و تکراری باشد. می‌توانید با درج پیش‌نویس در زمان خود صرفه جویی نمائید.

لیست مخاطبان شما در چت، لیست افرادی هستند که شما آنها را فالو کردید.

قابلیت حذف پیام بعد از ارسال تنها برای پیام‌های تصویری گذاشته شده است. از این رو به هنگام نوشتن پیام دقت کافی را داشته باشید.

قابلیت مسدود کردن کاربران مزاحم در چت نماکالا قرار داده شده است.

در صورتی که کاربری در زیر آگهی شما پیامی ارسال نماید این پیم در صفحه چت شما با ذکر صفحه آگهی خواهد بود. میتوانید مستقیما از همان صفحه چت جواب کاربر را بدهید.