دسته بندی
استان و شهر

پراجکت سرور

توجه:

این آگهی منقضی شده است و به همین دلیل اطلاعات تماس آگهی دهنده نمایش داده نمی‌شود.

هشدار پلیس: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

امروزه یکی از اصلی ترین نیازهای مدیران و صاحبان شرکتهای کوچک و بزرگ توانایی مدیریت بر روی فعالیتهای موجود در سازمان و سنجش میزان تطابق عملکرد سازمان با سیاستها و استراتژیهای تعریف شده در سطوح مختلف میباشد. این فعالیتها چه به صورت وظایف گسترده و متمرکز در سطح افراد و واحدهای سازمانی و چه به صورت پروژه هایی کامل و ساختارمند در تمامی سازمانها چه کوچک و چه بزرگ وجود دارند. با افزایش تنوع فعالیتهای موجود در سازمان و گستردگی اهداف مورد نظر این چالش پیچیدگیهای خاص خود را پیدا کرده و همواره کارشناسان به دنبال ابزارها و روشهایی هستند که بتوانند اطلاعات مربوط به عملکرد روزانه سازمان را به صورت یکجا مشاهده ، تحلیل و مدیریت کنند.
پراجکت سرور ابزاری است که توسط شرکت مایکروسافت به این منظور طراحی و گسترش پیدا کرده است. این ابزار به شما امکان میدهد کلیه پروژه های سازمانی و یا وظایف تعریف شده برای افراد در واحدهای مختلف سازمان خود را مشاهده نمایید و در کنار مدیریت این وظایف و پروژه ها با دریافت میزان پیشرفت آنها به صورت لحظه ای از میزان تحقق اهداف خرد و کلان در سازمان خود مطلع شوید.

ویژگیهای منحصر به فرد پراجکت سرور

· دسترسی آسان به اطلاعات حتی از طریق گوشی تلفن همراه
· دسترسی به اطلاعاتی چون شناسنامه پروژه ، فعالیتهای زیر مجموعه و پیشرفت آنها بر روی بستر وب
· مشاهده وظایف محوله به شما توسط مدیر بالا سری و توانایی رصد وظایف افراد تیمتان
· مقایسه آنلاین میزان پیشرفت واقعی با پیشرفت برنامه ای
· استقرار EPM و دفتر مدیریت پروژه PMO متناسب با استاندرادهای روز دنیا
· پشتیبانی از انواع متدلوژیهای برنامه ریزی و کنترل پروژه
· توانایی مدیریت اهداف سازمانی و مشاهده میزان تحقق این اهداف
· دسترسی سریع کلیه اسناد موجود در پروژه حتی به صورت آفلاین
· نمایش جلسات تنظیم شده برای شما به صورت آنلاین
· توانایی ایجاد سیستم گزارشات روزانه ستادی و کارگاهی
· توانایی ایجاد سیستم صورتجلسات شرکتی و کارگاهی
· توانایی ایجاد انواع سیستمهای گردش اسناد و اطلاعات
· توانایی مشاهده و ثبت تایم شیت به صورت آنلاین
· توانایی پیاده سازی سامانه ارزیابی عملکرد پرسنل و واحدهای سازمانی
· اتصال به Outlook
· گرفتن خروجی اطلاعات پروژه ها بر روی اکسل
· برقراری ارتباط میان اعضای پروژه به صورت آنلاین
· سیستم گزارش گیری بسیار پیشرفته

مدیریت مستندات پروژه در پراجکت سرور
استفاده از امکانات موجود در شیرپوینت ، به کاربران پراجکت سرور کمک میکند تا به بهترین شکل ممکن بتوانند اسناد مربوط به پروژه را مدیریت کنند. همواره بعد از ایجاد یک پروژه در این محیط ، سایت پروژه ای در کنار آن ایجاد میشود که کاربران میتوانند کلیه اسناد مربوط به پروژه شامل انواع نقشه ها ، صورت وضعیتها ، اسناد مالی ، اسناد اداری و… را در این سایت ذخیره کنند. امکانات امنیتی موجود در سامانه این اطمینان را به مدیران مربوطه میدهد که هیچ فردی بدون داشتن مجوز نتواند به اطلاعات دسترسی داشته باشد. همچنین کاربران میتوانند تنها با یک جستجو در زمانی کوتاه تمامی اسناد را که مد نظر دارند جستجو و اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند.
از سوی دیگر با استفاده امکان ایجاد فرایند بر روی اسناد میتوانند این اسناد را به گردش در آورده و بعد از طی پروسه مورد نظر در محل مناسب ذخیره نمایند. در صورت نیاز شما میتوانید در این سامانه سابقه کلیه تغییرات مربوط به یک سند خاص را ذخیره سازی کرده و در هر زمانی آنها را مشاهده و بازیابی نمایید.

یکپارچگی پراجکت سرور با مایکروسافت پراجکت و کلیه نرم افزارهای آفیس
برای کاربرانی که از نرم افزار مایکروسافت پراجکت و سایر نرم افزارهای آفیس استفاده میکنند ، کار با پراجکت سرور بسیار ساده خواهد بود. بسیاری از قابلیتهای پرا جکت سرور در واقع شکل تکامل یافته ای از قابلیتهای موجود در نرم افزار مایکروسافت پراجکت است که همین امر ، پراجکت سرور را تبدیل به یکی از قویترین و محبوبترین نرم افزارهای موجود در زمینه مدیریت پروژه می نماید. البته بسیاری از قابلیتها چون مدیریت اسناد ، مدیریت منابع سازمان ، مدیریت تایم شیت ها ، ایجاد سایت پروژه و … وجود دارند که در این محیط افزوده شده اند البته در صورت ارتباط برقرار کردن مایکروسافت پراجکت با پراجکت سرور ، امکاناتی بر روی این نرم افزار اضافه میشوند که در حالت تک کاربری فعال نیستند .
با این توضیحات این دو محیط یعنی مایکروسافت پراجکت و پراجکت سرور در تعامل کامل با یکدیگر قرار دارند و شما میتوانید به سادگی یک پروژه سازمانی را در محیط مایکروسافت پراجکت باز کنید و یا یک پروژه غیر سازمانی را به PWA ببرید. از سوی دیگر استفاده از بستر مبتنی بر شیرپوینت باعث میشود شما بتوانید به سادگی فایلهای آفیس را هم بر روی وب و هم بر روی سیستم خود مشاهده و ویرایش نمایید.

پیاده سازی فرمها و فرایندهای سازمانی در پراجکت سرور
پراجکت سرور به عنوان یک سامانه قابل گسترش ، این توانایی را دارد که به کاربران اجازه دهد تا فرایندهای سازمانی خود را ذخیره نموده و سامانه مدیریت پروژه خود را مطابق این فرایندها پیاده سازی نمایند. این قابلیت در کنار توانایی ایجاد انواع فرمهای استاندارد برای جمع آوری اطلاعات از سطح سازمان در نهایت به کاربران این سامانه کمک میکند که آنرا دقیقا مطابق نیازهای خود شکل دهند و خروجی شخصی سازی شده ای را به عنوان اطلاعات ارزشمند در انتها به مدیران ارائه میدهد. به عنوان مثال شما میتوانید کلیه برنامه جلسات و اطلاعات صورتجلسات ، مصوبات و پیگیری آنها ، گردش صورت وضعیتها ، فرایندهای تصویب نقشه ها و اطلاعات فنی و غیر فنی پروژه ها را در این سامانه پیاده سازی نمایید.
پراجکت سرور شرکت پروجان


آنالیز پورتفولیو (سبد پروژه) در پراجکت سرور
یکی از قابلیتهای بسیار پیشرفته در پراجکت سرور توانایی مدیریت اطلاعات مربوط به پروژه حتی در مرحله قبل از اجرا میباشد. مدیران سازمان میتوانند به راحتی انواع فرمهای خام پروپوزال را برای پیشنهاد اجرای پروژه تهیه نموده و این فرمها را در اختیار واحدهای مختلف قرار دهند. این فرمها پس از تکمیل در صورت نیاز مراحلی را طی مینمایند و پس از اخذ تاییدیه از واحد های مختلف به عنوان پروژه های قابل اجرا برای سازمان ثبت میشوند. از سوی دیگر همواره به دلیل محدود بودن منابع سازمان انجام کلیه پروژه های مطرح شده مقدور نیست.
از سوی دیگر ، اهداف استراتژیک خرد و کلان تعریف شده در سازمان شما را به سوی انجام پروژه هایی سوق میدهند که بیشترین اثر مثبت را بر روی این اهداف دارند. در اینجا پراجکت سرور با امکان آنالیز پورتفولیو به شما در انتخاب بهترین سبد پروژه ممکن برای سازمانتان با توجه به محدودیتهای موجود و اهداف مد نظر کمک میکند.

امکانات گزارش گیری پیشرفته پراجکت سرور
همواره فاکتورهای مختلفی برای مقایسه و ارزیابی برای سامانه های مدیریت پروژه مطرح میشود. یکی از این فاکتورها که اهمیت بسیار ویژه ای در انتخاب و به کار گیری این سامانه ها دارد ، امکانات آنها در زمینه گزارش گیری میباشد. پراجکت سرور در این زمینه ابزارهای بسیار پیشرفته ای برای گزارش گیری از اطلاعات موجود در سامانه پیش روی ما قرار میدهد که با استفاده از این ابزار شما میتوانید گزارشاتی بسیار پیشرفته و دقیق از کلیه شاخصهای مطرح شده در زمینه مدیریت و کنترل پروژه ایجاد نمایید.این گزارشات داشبوردهای مدیریتی بسیار کاملی را به ما ارائه میدهند و تمامی آنها در تعامل با یکدیگر هستند بدین معنا که در یک داشبورد به محض تغییر در یک گزارش ، سایر گزارشات نیز متناسب با آن تغییر میکنند.
پراجکت سرور شرکت پروجان

پراجکت سرور شرکت پروجان

ساختار سازمانی و فیلدهای سفارشی پراجکت سرور
کاربران این سامانه میتوانند برای سازمان خود چارت سازمانی تعریف نمایند ، همچنین میتوانند به تعداد دلخواه ساختار مختلف برای دسته بندی و شکست منابع تعریف کنند که تمامی این ساختارها میتوانند در گزارشات به صورت مستقیم مورد استفاده قرار گیرند به عنوان مثال شما ممکن است علاقه مند به این باشید که در خصوص پیشرفت وظایف مربوط به کارکنان یک واحد خاص اطلاعاتی کسب کنید و یا اینکه یخواهید گزارشی از پیشرفت مهندسین صنایع سازمان خود ، یک پیمانکار جزء و یا گروهی از پیمانکاران داشته باشید. تمامی این موارد به راحتی در این سامانه قابلیت پیاده سازی خواهند داشت.
همچنین قابلیت بسیار خوبی به نام فیلدهای سفارشی در این سامانه به شما این امکان را میدهد در صورت نیاز بتوانید انواع مشخصات را به یک فعالیت یا منبع و یا پروژه اضافه نمایید. به عنوان مثال میتوانید میزان بودجه مصوب یک پروژه را به صورت یک فیلد سفارشی در کنار اطلاعات آن پروژه ذخیره کنید.

پراجکت سرور پروجان
شرکت پروجان بسته خدماتی را بر مبنای راهکار پراجکت سرور به مشتریان ارائه میدهد. خدمات ارائه شده در این بسته به صورت کاملاً منعطف در اختیار شرکتها و سازمانها قرار گرفته و این خدمات بر مبنای نیاز مشتریان میتواند به اشکال گوناگونی ارائه گردند.در ادامه عناوین این خدمات ارائه میگردد:
· تحلیل ساختار سازمانی و بررسی فرایندهای موجود
· طراحی مجدد فرایندها مطابق استانداردهای پروژه
· بررسی و طراحی فرمهای مورد نیاز برای سامانه های مدیریتی
· استقرار شیرپوینت و پراجکت سرور در سازمان
· پیاده سازی فرمها و فرایندهای طراحی شده
· ورود اطلاعات و ساختار اطلاعاتی پروژه ها و اطلاعات ستادی در سایتهای پروژه ای و ستادی
· بررسی نیازهای مدیریتی سازمان و طراحی گزارشات مورد نیاز
· پیاده سازی سامانه گزارشات
· برگزاری دوره های آموزشی کار با سیستم شامل پراجکت سرور ، طراحی فرم و فرایند و طراحی گزارشات
· پشتیبانی از سیستم تا استقرار کامل

بسته به نیاز مشتریان سامانه های مختلفی از قبیل مدیریت جلسات ، مدیریت مستندات سازمانی ، مدیریت صورت وضعیتها و … میتواند به خدمات زیر اضافه گردد.
اشتراک گذاری:
تصویر کاربر
سایر آگهی های گروه طراحی WEB
۱۴۰۱/۰۲/۱۱

طراحی سایت

شرکت فراداده اسپادانا با 7 سال سابقه  طراحی و پیاده سازی حرفه ای وب سایت های سفارشی  بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو  طراحی سایت های داینامیک مطابق فن اوری های روز  آموزش ادمین رایگان  پشتیبانی یک ساله از طریق ایمیل و تماس تلفنی  طراحی وب سایت ویژه شرکتهای صنعتی  طراحی وب سایت وی
شرکت فرداداده اسپادانا استان اصفهان
special
۱۴۰۰/۰۲/۰۱

گروه تبلیغات و فناوری اطلاعات فکرت(چاپ و بسته بندی

گروه تبلیغات و فناوری اطلاعات فکرت از سال 81 خدمات خود را تحت عنوان مهدی سافت و از سال 87 با نام کنونی آغاز کرده است. از جمله فعالیت های اصلی این گروه ، طراحی حرفه ای وب سایت ، بهینه سازی سایت(seo) و طراحی گرافیکی می باشد. در زمینه چاپ و تبلیغات این گروه خود را محدود نکرده است و در تمامی زمینه های ت
محمدحسین مهدی فر استان تهران
۱۳۹۹/۰۹/۰۱

شیرپوینت

مایکروسافت شیرپوینت به عنوان یکی از محبوبترین و کاراترین پلتفرم های موجود در زمینه طراحی و پیاده سازی راهکارهای سازمانی همواره مورد توجه کارشناسان و طراحان سیستم واقع شده است. با استفاده از شیرپوینت شما میتوانید به راحتی و بدون نیاز به هیچ گونه دانش کد نویسی بسیاری از سامانه های اطلاعاتی مورد نیاز خ
پروجان کو استان تهران
۱۳۹۹/۰۹/۰۱

پراجکت سرور

امروزه یکی از اصلی ترین نیازهای مدیران و صاحبان شرکتهای کوچک و بزرگ توانایی مدیریت بر روی فعالیتهای موجود در سازمان و سنجش میزان تطابق عملکرد سازمان با سیاستها و استراتژیهای تعریف شده در سطوح مختلف میباشد. این فعالیتها چه به صورت وظایف گسترده و متمرکز در سطح افراد و واحدهای سازمانی و چه به صورت پر
پروجان کو استان تهران
۱۳۹۹/۰۹/۰۱

شیرپوینت و پراجکت سرور پروجان

شرکت پروجان با بهره گیری از کارشناسان شیرپوینت مسلط به مباحث طراحی سیستم و فرایندهای سازمانی و پروژه ، ارائه دهنده سامانه های مبتنی بر شیرپوینت و پراجکت سرور میباشد. خدمات این شرکت در زمینه شیرپوینت و پراجکت سرور به صورت ارائه بسته های آماده نرم افزاری ، ارائه راهکارهای تخصصی و همچنین آموزش شیرپوینت
پروجان کو استان تهران
۱۳۹۹/۰۴/۲۵

طراحی ، سئو ، تولید محتوای وب سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ ملیکا با افتخار در خدمت عزیزانی است که قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی و توسعه کسب و کارشان هستند می باشد طراحی انواع سایت سئو تولید محتوا راه اندازی کمپین های مختلف و...
محمدمهدی حامدفهیمی استان تهران
۱۳۹۹/۰۲/۰۹

طراحی سایت هیئت

طراحی سایت هیئت های مذهبی با قیمت مناسب و کیفیت عالی. طراحی چندین سایت مذهبی و هیئت های معروف تهران و شهرستان ها، www.1tarah.com
محمد کمالی استان تهران
۱۳۹۸/۱۲/۰۴

طراحی سایت حرفه ای | شرکت رایان

طراحی سایت اختصاصی متناسب با بودجه شما ارتقاء رتبه سایت شما در صفحه اول گوگل(سئو سایت) اجرای موفق صدها سایت داخلی و خارجی لطفا نمونه کارها را در وب سایت شرکت رایان ملاحظه نمایید یکسال پشتیبانی رایگان مشاوره رایگان 02144289422 - 02144289462 https://rayanitco.com
امیر داودی استان تهران
special
۱۳۹۸/۱۰/۱۹

طلاگستر مرکز فروش دامنه های رند و سایتهای آماده

طلاگستر، مرکز فروش دامنه های رند و سایت ثبت و خرید و فروش دامنه های ویژه و دامنه های تاپ و خاص http://www.talagostar.ir فروش بهترین دامنه های آی آر با ارزانترین قیمت دامنه رند بهمراه نصب رایگان سایت(در صورت دلخواه). کاملترین سایت فروش دامنه ir با قابلیت جستجوی دامنه و سایت بر اساس گروه شغلی و د
مرکز دامنه طلاگستر استان تهران
۱۳۹۸/۱۰/۱۷

طراحی پرتالهای اینترنت و اینترانت

شیرپوینت به عنوان بستری کاربردی برای ایجاد انواع سایتها و پورتالهای سازمانی همواره به عنوان یکی از ابزارهای بسیار قوی و تعاملی در این زمینه مطرح بوده است. گروه طراحی وب سایت شرکت پروجان با تحلیل ساختار های اطلاعاتی موجود در وب سایت شما و استفاده از دانش و تجربه بالای کارشناسان خود توانایی ارائه ان
شرکت پروجان استان تهران
۱۳۹۸/۱۰/۰۷

شرکت طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ آرپی

شرکت فناوری اطلاعات آرپی با 8 سال سابقه کاری، با تجربه و مشتری مدار در حوزه طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی، دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت و برنامه نویسی همچنان پرانرژی به فعالیت خود ادامه می دهد . *جذب و استخدام برنامه نویس .net اگر دات نت کار هستید، با ما تماس بگیرید .. تعرفه پروژه های ما سایت
شرکت آرپی استان قم
۱۳۹۸/۰۹/۱۳

طراحی و پیاده سازی وبسایت و اپلیکیشن

شرکت ایراپین حرفه ای ترین تیم طراحی وبسایت های تجاری در راستای هموار کردن مسیر فروش انلاین برای کسب و کار های مختلف وبسایت های کاملا ریسپانسیو با ماژول های ویژه و تم اختصاصی و سئو ی مناسب طراحی و پشتیبانی میکند. این وبسایت ها درای سیستم خرید آسان صدور فاکتور و سیستم ارسال منسجم دیتابیس مشتری و چن
irapin irapin استان تهران
۱۳۹۸/۰۸/۲۳

برندینگ و سئو و طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن

شرکت هوشمندسازان فاوا از سال 1380 بطور رسمی در زمینه فعالیت های : برندینگ دیجیتال مارکتینگ طراحی و بهینه سازی سایت سئو و نمایش سایت در صفحه اول گوگل برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل و ویندوز همواره آماده همراهی مشتاقان این عرصه بوده و با اشتیاق منتظر ارائه مشاوره رایگان و بهترین راه کارها برای
seo fara استان تهران
۱۳۹۸/۰۸/۲۲

شرکت مهندسی رایا فناوری بهستان کسری

شرکت مهندسی رایا فناوری بهستان کسری_طراحی و پیاده سازی پروژه شبکه های کامپیوتری_طراحی و پیاده سازی پروژه های فیبر نوری_طراحی و پیاده سازی پروژه های دوربین مدار بسته_طراحی و پیاده سازی پروژه های برنامه نویسی_طراحی و پیاده سازی پروژه های طراحی سایت_طراحی و پیاده سازی پروژه های سخت افزاری و نرم افزاری
شرکت مهندسی رایا فناوری بهستان کسری شرکت مهندسی را استان خراسان جنوبی
۱۳۹۸/۰۸/۱۱

طراحی وب سایت

با سلام طراحی و برنامه نویسی انواع وبسایت های شخصی ، شرکتی ، فروشگاهی و اپلیکیشن اندروید فروشگاه اینترنتی... - هاست و دامنه رایگان - مدیریت محتوای دلخواه - امکان نصب افزونه سفارشی - پشتیبانی دائمی * تماس : 09138339501 , 09103269539 , 03158263868 * ایدی تلگرام : rp_sepehr@
ایمان محکمی استان اصفهان
special
۱۳۹۸/۰۶/۱۰

طراحی سایت

طراحی انواع سایت شرکتی،دانشگاهی، بازرگانی، هنری، مذهبی، پزشکی، شخصی و.... با مناسبترین قیمت بیش از 1000 نمونه کار انجام شده طراحی سایت فول و گرافیک اختصاصی خدمات ارائه شده در این پکیج: ثبت دامنه ir رایگان به نام خود شما 1 گیگ فضای هاست گذاشتن بخش بندی اولیه از اطلاعات شما در سایت 2 جلس
عرش هاست استان تهران
۱۳۹۸/۰۶/۰۴

طراحی سایت و محتواگذاری در سایت

طراحی سایت و محتواگذاری در سایت طراحی و برنامه نویسی وب سایت طراحی و برنامه نویسی انواع اپلیکیشن موبایل طراحی و ساخت انواع تیزر ، ویدیو کلیپ طراحی و برنامه نویسی نرم افزارهای چند رسانه ای بارگزاری و تهیه انواع محتوا برای سایت های مختلف بهمراه کلمات کلیدی جهت افزایش رتبه سایت شما و بازدید گر
چاپ تسنیم استان تهران
۱۳۹۸/۰۶/۰۴

طراحی دلخواه شما تخصص ماست

طرح و گرافیک ماهان آماده ارائه خدمات طراحی گرافیک و امور چاپ و تبلیغات می‌باشد. زمینه‌های فعالیت: مشاوره در اجرای امور تبلیغاتی ، طراحی و چاپ ست نوشت‌افزار (کارت ویزیت ، سربرگ و پاکت‌نامه) - طراحی آرم و لوگو - طراحی و صفحه‌آرایی کتب، مجلات ، و نشریات - طراحی و چاپ بروشور ، پوشه و فولدر - طراحی آ
محرم پور استان تهران
۱۳۹۸/۰۵/۲۸

طراحی سایت اختصاصی و با کیفیت

با داشتن یک سایت کسب و کار خود را به راحتی رونق دهید و سقف فروش خود را منفجر کنید ! در هنگام تماس با ذکر کد تخفیف (mo55) از تخفیف ویژه ما بهره مند شوید . طراحی انواع سایت های فروشگاهی ، خدماتی ، شرکتی ، شخصی ، آموزشی و ... ویژگی سایت ها : هاست پر قدرت دارای دامنه ملی / بین المللی امنیت بالا
مهتا مومنی استان تهران
۱۳۹۸/۰۵/۲۶

طراحی سایت با کیفیت و حرفه ای

پیشنهاد ویژه برای شمایی که میخواهید کسب و کارتان را متحول کنید . از پتانسیل فضای مجازی جهت افزایش درآمد حداکثر استفاده را برید . تا آخر شهریور ماه از تخفیف ویژه تابستانی ما بهره مند شوید . طراحی و پیاده سازی وب سایت اختصاصی با بروز ترین روش های روز دنیا توسط گرافیست و برنامه نویس های حرفه ای ؛ برا
مهتا مومنی استان تهران
۱۳۹۸/۰۵/۲۴

طراحی سایت با کیفیت و حرفه ای

با داشتن یک سایت کسب و کار خود را به راحتی رونق دهید و سقف فروش خود را منفجر کنید ! در هنگام تماس با ذکر کد تخفیف (mo55) از تخفیف ویژه ما بهره مند شوید . طراحی انواع سایت های فروشگاهی ، خدماتی ، شرکتی ، شخصی ، آموزشی و ... ویژگی سایت ها : هاست پر قدرت دارای دامنه ملی / بین المللی امنیت بالا
مهتا مومنی استان تهران
۱۳۹۸/۰۵/۲۲

طراحی سایت اختصاصی و حرفه ای

همه ی ما نیاز به کسب در آمد داریم و خیلی علاقه داریم که این کارو به راحتی انجام بدیم . با ما کسب و کار خود را به راحتی رونق دهید . طراحی سایت اختصاصی ، بر طبق علاقه شخصی شما . راحتی و آرامش در عین حال با قیمت مناسب . ما خرید را آسان کردیم ؛ مغازه شما ، خانه شماست ! طراحی انواع سایت های فروشگاهی
مهتا مومنی استان تهران
۱۳۹۸/۰۵/۱۹

طراحی سایت حرفه ای

با سلام در راستای اهداف دولت و جامعه و با توجه به وجود اینترنت و نیاز آن در زندگی ( شرکت پدیده پیشتاز آینده ) مفتخر است تا برای اهداف مشتری و برای رشد و رونق هر چه بیشتر چرخه اقتصادی طرحی را معرف حضورتان کند . ساخت سایت : با توجه به شرایط اقتصادی ، برای فروش بیشتر و جذب مشتری ، راه های فراوانی و
مهتا مومنی استان تهران
۱۳۹۸/۰۳/۲۱

طراحی سایت با مشاوران بازاریابی اینترنتی جم

یکی از خدمات مورد نیاز در بازار کسب و کار امروز طراحی سایت مناسب است داشتن یک سایت به کار و کسب شما هویت می بخشد و باعث اعتماد سازی بیشتر در میان کاربران و مشتریان می شود اما طراحی وب سایت نیز مانند هر کار دیگری قوانین و نیازهای خاص خود را دارد شرکت مشاوران بازاریابی اینترنتی جم در زمینه طراحی سایت
مشاوران بازاریابی اینترنتی جم استان اصفهان
۱۳۹۸/۰۳/۲۱

طراحی سایت داینامیک با مشاوران جم

برای طراحی سایت داینامیک مطابق با آخرین تغییرات و متدها در طراحی وب سایت با شرکت مشاورن بازاریابی اینترنتی جم تماس بگیرید تخصص ما در طراحی وب برای شرکت ها , سازمان ها , فروشگاه ها , هتل ها و سایر کسب و کارها می باشد داشتن یک وب سایت مناسب به شما کمک می کند مشتریان بیشتری جذب کنید و میزان فروش بالات
مشاوران بازاریابی اینترنتی جم استان اصفهان