چاپ لوح تقدیر فوری 88301683-021

۰۲۱۸۸۳۰۱۶۸۳
هشدار پلیس: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.
چاپ و تولید تقدیرنامه و لوح های سپاس در اندازه های متنوع و با متریال های متنوع یکی دیگر از خدمات خاص نیوچاپ است که ما را از دیگران متمایز کرده است. تقدیرنامه در اصل نوعی نامه نگاری اداری بشمار می آید که به یک نفر یا مجموعه ای از افراد به دلیل موفقیت در انجام یک کار به نحو احسنت به منظور تقدیر و تشکر از ایشان ارائه می شود. منظور از هدیه دادن تقدیرنامه به افراد اثبات این امر است که فعالیت های این افراد ارزشمند برشمرده شده و مشاهده نیز شده است. در هر حال تقدیرنامه ها در اشکال متنوع و با تزیینات متنوع تهیه و تولید می شوند. همچنین امکان انتخاب هر نوع طرح و متن بسته به سلیقه سفارش دهنده میسر است. گروه نیوچاپ با گردآوری انواع تقدیرنامه چوبی، سرامیکی و فلزی در اشکال متنوع و اندازه های متنوع این نوید را به شما میدهد که از میان این تنوع کالا، با کمترین هزینه ممکن می توانید تقدیرنامه با طرح اختصاصی خود را تهیه کنید.
www.newchap.ir
021-88301683
اشتراک گذاری:
تصویر کاربر
سایر آگهی های گروه خدمات نمایشگاهی
۱۴۰۳/۰۱/۱۴

چاپ لوح تقدیر فوری 88301683-021

چاپ و تولید تقدیرنامه و لوح های سپاس در اندازه های متنوع و با متریال های متنوع یکی دیگر از خدمات خاص نیوچاپ است که ما را از دیگران متمایز کرده است. تقدیرنامه در اصل نوعی نامه نگاری اداری بشمار می آید که به یک نفر یا مجموعه ای از افراد به دلیل موفقیت در انجام یک کار به نحو احسنت به منظور تقدیر و تشکر
گروه طراحان چشم جهان استان تهران