دسته بندی
استان و شهر

نرم افزار جامع دفاتر ازدواج و طلاق

توجه:

این آگهی منقضی شده است و به همین دلیل اطلاعات تماس آگهی دهنده نمایش داده نمی‌شود.

هشدار پلیس: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.
شرکت نرم افزاری رایان پیوند مهر
با عنایت و الطاف خداوندی نسخه شماره 6.80 (نرم افزار جامع دفاتر ازدواج وطلاق) پس از سالها تلاش وکوشش تکمیل شد .
این نرم افزاردرسال1386مفتخربه دریافت مدال طلاوگواهینامه بین المللیUN WSIS AWARD شده و در سال 1388 جهت درج در کتاب برترینهای محتوای الکترونیکی جهان انتخاب گردیده است
شایان ذکر است که نسخه های قبلی این نرم افزار بیش از پنج سال توسط جامعه سردفتران سابق ازدواج و طلاق استان تهران و بیش از 130 مورد از دفاتر ازدواج و طلاق سراسر کشورمورد استفاده قرار گرفته است .
شرکت نرم افزاری رایان پیوند مهر این افتخار را دارد که در پی بخشنامه مورخه 11/04/1386 معاونت محترم قوه قضائیه و ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مبنی بر تحقق ثبت الکترونیکی جهت تسهیل در کلیه امور مربوط به دفاتر ازدواج و طلاق و ایجاد نظم و افزایش سرعت و دقت همچنین افزایش ضریب امنیتی اطلاعات مربوط به ثبت وقایع ازدواج و طلاق و تسریع در امور عملیاتی همانند تهیه و چاپ رونوشت ، اعلامیه ، برگ لازم الاجرا ، صدور انواع نامه های اداری ، پرسشنامه و ... تحت نظارت مهندسین و اساتید برجسته کشور و هیئت مدیره ( سابق ) جامعه سردفتران ازدواج و طلاق استان تهران و جمعی از سردفتران مجرب ، برنامه نویسی و تولید نموده است . این نرم افزار پاسخگوی تمام نیازهای رایانه ای دفاتر ازدواج وطلاق میباشد که به شرح مختصری از قسمتهای آن می پردازیم .
1- ازدواج این قسمت شامل تمام اطلاعات مربوط به ثبت واقعه ازدواج ، اعلامیه ، پرسشنامه و برگه لازم الاجرا ( درصورت لزوم ) با قابلیت چاپ هریک از موارد فوق می باشد . از ویژگیهای این قسمت این است که نه تنها نیازی به تایپ عبارات چاپی دفتر نبوده بلکه نیازی به تایپ عبارتهای دست نویس تکراری سایر صفحات نیز نمی باشد و تما می امور فوق و سایر امور اداری مربوطه فقط با یک بار وارد نمودن اطلاعات واقعه ازدواج انجام میشود . سن زوجین بطور خودکار حتی اگر تاریخ تولد به میلادی (درمورد ازدواجهای خارجی) وارد شده باشد محاسبه میشود . امکان آمارگیری از سن مزدوجین با تعیین کوچکترین و بزرگترین و میانگین سن ازدواج با نمودار ستونی وجود دارد . رونوشت دقیقا برابر با ثبت واقعه دفاتر رسمی و جاری کشور اعم از ازدواجهای قدیمی و جدید با فونت بسیار زیبای نستعلیق چاپ خواهد شد . ودر صورت عدم توافق زوجین در مورد هر یک از شرایط ضمن عقد ، شرط مورد نظر به راحتی و فقط با یک کلیک از گزارش و چاپ رونوشت حذف خواهد شد . از ویژگیهای دیگر این قسمت این است که در مورد شناسنامه های جعلی ، سرقتی و افراد ممنوع الازدواج ازقبیل محجورین که از طرف سازمان ثبت و سایر مراجع ذیربط اعلام می‌شود پس از ثبت در قسمت اسناد شناسنامه های ممنوعه ، سیستم به طور خودکار اخطار داده و سردفتر را از موضوع مطلع می نماید . همچنین از مزیتهای این برنامه این است که میتوان در 16 مؤلفه بطور یکجا جستجو نمود . این قسمت شامل فرمی میباشد که سردفتر ازدواج میتواند اقدام به چاپ لیستی از تمامی وقایع ازدواج با امکان مرتب سازی بر اساس نام زوجه نام خانوادگی زوجه و یا زوج ویا مرتب سازی بر اساس شماره ترتیب ، بنماید همچنین در صورتی که عکس زوجین هنگام صدور معرفینامه آزمایشگاه اسکن شده باشد دراین قسمت ( ازدواج ) قابل رویت می باشد .
2 – طلاق
قسمت ثبت واقعه طلاق شامل تمامی امکانات قسمت ازدواج می باشد . همچنین تنظیم و چاپ صورتجلسه طلاق رجعی نیز از سایر امکانات این قسمت می باشد .
3 -دفاتر ازدواج و طلاق تحت الکفالة
این قسمت با عنایت به اینکه اطلاعات دفاتر تحت الکفالة نباید با اطلاعات دفاتر جاری تداخل پیدا کند در نظر گرفته شده است و امکانات آن همانند قسمتهای ازدواج و طلاق می باشد .
4 – راهنمای اطلاعات دفاتر ازدواج وطلاق
این قسمت شامل اطلاعات دفاتر ازدواج و طلاق سراسر کشور از قبیل نام ونام خانوادگی سردفتر شماره تلفن ، نمابروتلفن همراه و آدرس ایمیل سردفتر ، آدرس محل دفترخانه وضیعت دفتر از نظر فعال بودن یا تعطیلی و در صورت تعطیل بودن شماره دفتر کفیل وی همچنین اسامی سردفتران سابق و ... با امکان جستجو در تمامی مؤلفه های فوق الذکر و با امکان چاپ دفتر اطلاعات و راهنمای دفاتر می باشد این قسمت دارای امکان آمارگیری از وضعیت دفاتر ازقبیل دفاتر فعال ، دفاتر غیر فعال ، فوت و مرخصی با نمودار ستونی و... نیز می باشد این قسمت دارای امکاناتی می باشد که کاربر پس از جستجوی دفتر مورد نظر می تواند اقدام به تماس تلفنی از طریق رایانه بنماید .
5 – صدور برگه معرفینامه آزمایشگاه
در این قسمت کاربر رایانه فقط با وارد نمودن مشخصات لازمه و اسکن عکس زوجین میتواند اقدام به چاپ برگه معرفینامه آزمایشگاه با سر برگ دفترخانه بنماید لازم به ذکر است که چنانچه کاربر در این قسمت مشخصاتی را وارد نماید ، قابل انتقال به قسمت ازدواج و فرم تعیین وقت ملاقات بوده و نیازی به تایپ مجدد مشخصات در قسمتهای مذکور نمی باشد همچنین سیستم آلارم هشدار دهنده خودکار در مورد شناسنامه های جعلی و اسامی محجورین و ... در این قسمت نیز فعال میباشد .
6 – چاپ و صدور نامه های اداری با سربرگ دفتر چاپ بیش از40 نمونه نامه مورد نیاز دفاتر با بهترین پیش نویس های کارشناسی شده توسط اساتید مجرب . با سربرگ دفترخانه و چاپ پاکت نامه به ابعاد مختلف از ویژه گیهای این قسمت می باشد .
7 - سیستم دبیرخانه با امکان ثبت نامه های صادره و وارده همچنین اسکن نامه های وارده .
8 – تعیین وقت برای افراد مراجعه کننده
دراین قسمت با وارد نمودن مشخصات افراد مراجعه کننده جهت عقد ، طلاق یا مشاوره و غیره میتوان اقدام به چاپ برگه با ذکرمشخصات زوجین ، موضوع ملاقات و تاریخ و ساعت زمان عقد ، طلاق و مشاوره و ... نمود همچنین این قسمت با فرارسیدن زمان از پیش تعیین شده مجهز به سیستم آلارم هشدار دهنده بوده و در مورد شناسنامه های ممنوعه نیز بنا به تفصیلی که گذشت اخطار خواهد داد این قسمت دارای امکان فراخوانی اطلاعات از قسمت صدور معرفینامه آزمایشگاه نیز می باشد .
8 - قسمت قوانین مربوط به ازدواج وطلاق
این قسمت شامل قوانین مربوط به ازدواج وطلاق اعم از آیات قرانی ، قانون اساسی ، قانون مدنی ، مجموعه قوانین ثبتی ، مجموعه بخشنامه های ثبتی ، مجموعه قوانین مجازات اسلامی و مجموعه قوانین خانواده و ... می باشد .
10 – محاسبه مهریه به نرخ روز در این قسمت با وارد نمودن سال وقوع عقد همچنین سال مطالبه مهریه و میزان مهریه و با زدن کلید محاسبه سیستم به طور خود کار مهریه را به نرخ روز محاسبه و اعلام می نماید .
11 – سیستم حسابداری با واردنمودن حق التحریردرقسمت ازدواج وطلاق وهزینه هااز قبیل آب ، برق و... حقوق کارمندان خرید و استهلاک تجهیزات ، اجاره محل و... امکان گزارش وچاپ سالیانه جمع درآمدناخالص ، جمع هزینه ها و جمع درآمد خالص برای عملکرد دارایی وجود دارد .
12 – آرشیو و بایگانی الکترونیکی در این قسمت میتوان اسناد و مدارک مربوط به ازدواج و طلاق اعم از شناسنامه ها و جواب آزمایشات و گواهی عدم امکان سازش و . . . را اسکن و بایگانی نمود .
13 – فیلم آموزشی برنامه که در CD جداگانه ای ارائه شده است .
14 – راهنمای استفاده ازبرنامه که به زبان HTML برنامه نویسی شده است و با زدن کلید F1 در صفحه اصلی برنامه فعال شده و در محیط گرافیکی بسیار زیبای پنجره Internet Explorer نمایش داده میشود .
15 – قابلیت اتصال به شبکه کابلی (داخلی) که در صورت درخواست متقاضی بطور مجزا عرضه می شود .
نصب بسیار آسان و بکاپ و ریستور قوی یکی دیگر از ویژه گیهای مهم این نرم افزار می باشد .
این نــرم افزارکه تـحت شماره 101834 شـوراى عالی انـفورماتیک کشور به ثبت رسیــده است و داراى قـفل نرم افزاری نیز میـــباشـد بـــا delphi برنـامه نـویسی شـده و بــانــک اطــلاعاتی آن SQL server بـوده و بـرای گــزارش گیــری و چــاپ از crystal report استفاده شده است .

شماره حساب جاری 660086 بانک سپه شعبه امام زاده حسن کدشعبه 1347
و بانک صادرات به شماره حساب 0311260384005 و کارت عابربانک 5260 -7744-6910-6037 شعبه امین الملک
به نام داود احسانی
نشانی : تهران خیابان قزوین دوراهی قپان خیابان عبیدزاکانی کوچه نیازمند کوچه نریمانی دوم پلاک 14
تلفن تماس : 55704355-021 همراه : 1245487-0912 سایت : http://www.rayanpeyvand.ir

اشتراک گذاری:
تصویر کاربر
سایر آگهی های گروه نرم افزار
۱۳۸۸/۱۱/۱۶

ثبت اطلاعات مشترکین با Caller ID

نرم افزار ثبت اطلاعات مشترکین (دفتر تلفن پیشرفته) با نمایشگر شماره Caller ID تعویض نسخه جدید با نسخه قدیمی در یکسال اول به صورت رایگان این نرم افزار یک دفتر تلفن پیشرفته می باشد که توانایی های زیر را در خود گنجاده 1-اتصال به خطوط تلفن به 2 روش الف: دستگاه Caller ID در این رو
بیک نیا استان تهران
۱۳۸۸/۱۱/۱۵

مجموعه نرم افزاری MRT PACK 2009

اولین و کاملترین مجموعه از آخرین نگارش برنامه ها و نرم افزارهای روز دنیا با نصب آسان 10 دی وی دی با ظرفیت بالا به همراه تمام نسخه های ویندور(با امکانات فارسی ، محیطی زیبا و نسخه اصلی ) و همراه با هدیه ویژه ای از کاملترین نمونه های تذهیب-گل بوته-شخصیت های کارتونی -آیکون-عکس و... و به همراه ویندوز Liv
امیر صادقی استان تهران
۱۳۸۸/۱۱/۱۵

فروش نرم افزار Pro/Engineer wildfire 5

نرم افزار pro/engineer wildfire 5 M020 قیمت 17000 تومان+ هزینه پست در صورت درخواست به ahmadrezaatef@gmail.com ایمیل بزنید .
pro/engineer Wildfire 5 استان اصفهان
۱۳۸۸/۱۱/۱۵

سیستم مبتنی بر بارکد مخصوص فروشگاههای س

سیستم مبتنی بر بارکد مخصوص فروشگاههای سوپر مارکت-داروخانه-پوشاک و لباس فروشیها-ساعت فروشیها ، سنگ های قیمتی و جواهرات وزینتی -خشکشویی ها و اتوشویی -نمایشگاه های خودرو-لوازم یدکی خودرو ، موتور سیکلت و...-فروشگاه های موتور سیکلت و دوچرخه و انواع فروشگاههای خدماتی ، مواد غذایی ، صنعتی ، سموم کشاورزی ،
Habibpour (حبیب پور استان تهران
۱۳۸۸/۱۱/۱۵

SQL SERVER Develope Management Admin De

آمادگی کامل برای همکاری طراحی و توسعه و مدیریت دیتابیس sql server 2008 و آشنا به DOT NET 3..4 ,C# مسلط به تکنیک های: Installation, configuration, upgrade, and migration Backup and recovery Database security Storage and capacity planning Performance monitoring and tuning Tr
وحید صفاری استان تهران
۱۳۸۸/۱۱/۱۵

تهیه و تولید و توزیع انواع نرم افزار

بخش نرم افزار شرکت اومتیس با بهره گیری از کادر مجرب قادر به تهیه انواع نرم افزار های سفارشی شما با زبان های برنامه نویسی متفاوت و تحت پلتفرم های گوناگون می باشد ، همچنین اگر به دنبال نرم افزار خاصی هستید تنها با یک تلفن نرم افزار را درب منزل تحویل خواهید گرفت
یوسفی استان تهران
۱۳۸۸/۱۱/۱۵

آموزش طراحی سایت-نرم افزار Dream Weaver

قیمت: 3500 تومان ابزاری قوی از مجموعه نرم افزارهای کمپانی Macromedia جهت طراحی وب سایت شامل آموزش امکانات و سرفصل های : شروع کار با دریم ویور تنظیمات دریم ویور اضافه کردن و ویرایش تصویر، HTML و پرونده های مالتی مدیا تنظیم لینک ها در دریم ویور طرح بندی صفحه وب با استفاده از جدول
pooyesh استان تهران
۱۳۸۸/۱۱/۱۵

نرم افزار ETAP 6.0 فول فانکشن 65000باس

نرم افزار ETAP 6.0 همراه با کرک ( با نازل ترین قیمت ... ) ... نرم افزار ETAP 6.0 همراه با کرک ( 65534 Buses Full Function ) ... نرم افزار Etap PowerStation نرم افزار قدرتمند ، جهت تحلیل و آنالیز سیتمهای قدرت که دارای کتابخانه داده ( Library) مناسبی برای انتخاب مشخصات و جزییات تجهیزات به کار ر
رضا گرجی استان مازندران
۱۳۸۸/۱۱/۱۴

:: نرم افزار قفل تلفنی با آموزش کامل

:: نرم افزار قفل تلفنی با آموزش کامل
آینا احمدی استان قزوین
۱۳۸۸/۱۱/۱۴

تولید و طراحی نرم افزار سفارشی

تولید نرم افزار سفارشی توسط شرکت BriteSoft مالزی Open Source نام و سابقه درخشان ، صرفه جویی در هزینه شرکت BriteSoft با در اختیار داشتن نیروهای مجرب از سراسر دنیا ، در سال 2002 فعالیت خود را به صورت گسترده درجنوب شرق آسیا ، آمریکا و اروپا آغاز نموده است. در سال های اخیر ، فعالیت های
naghmeh nobandegani استان تهران
۱۳۸۸/۱۱/۱۴

نرم افزار حقوق و دستمزد

نرم افزار حقوق و دستمزد
رسول استان قم
۱۳۸۸/۱۱/۱۴

مدیریت ارتباط با مشتری

CRM در واقع مخفف Customer Relationship Management و به معنی مدیریت روابط با مشتری است. تمامی واحدهای اقتصادی تمایل دارند با مشتریان خود ارتباط قابل قبولی برقرار نمایند. واحدهای مختلف اقتصادی جهت حفظ مشتریان خود به اصل مدیریت بر مشتری روی آورده اند. بر همین اساس با مشتریان و در موارد دقیق تر با تک تک
بهروز مهندس زاده استان خراسان رضوی
۱۳۸۸/۱۱/۱۴

نرم افزار مطب

نرم افزار مدیریت مطب با قابلیت های ویژه و قیمت مناسب آماده ارائه به پزشکان محترم می باشد 1- قابلیت تعریف انواع خدمات پزشکان با تعرفه های دولتی و خصوصی 2- امکان تشکیل پرونده جهت بیماران و ثبت سابقه مراجعات 3- کاربری بسیار آسان به همراه قیمت بسیار مناسب 4- انواع گزارشات جامع 5- دیسکت مورد ن
رضا زنگنه استان خراسان رضوی
۱۳۸۸/۱۱/۱۴

نرم افزار CRM

یک نرم افزار جامع CRM شامل امکانات: - ثبت همه اطلاعات مشتریان به صورت پویا : در نرم افزار CRM امین کاربر به سادگی می تواند بدون هیچگونه محدودیتی هرگونه اطلاعات مورد نیاز در مورد مشتریان خود را با توجه به نوع صنعت و نیازمندیهای آن تعریف کرده و وارد نماید. این اطلاعات در بخش اطلاعات عمومی و شخصی برا
شرکت توسعه فنآوری رادمان استان تهران
۱۳۸۸/۱۱/۱۴

فروش آسان و ارزان نرم افزار

نرم افزارهای خود را به راحتی جستجو و دریافت کنید. در فروشگاه اینترنتی ما خرید راحت را تجربه کنید.
مهدی هاشم پور استان فارس
۱۳۸۸/۱۱/۱۴

فروش نرم افزار ePLAN P8,5.7,5 .6,5.50.3

فروش نرم افزار Eplan آخرین نسخه نرم افزار یک مجموعه کلی ماکروهای شرکتهای بزرگ مانند: SIEMENS,RITTAL,ABB جزوه آموزشی فارسی ( منبع آلمان) یک مجموعه آموزشی انگلسیی گام به گام اجرای یک پروزه بصورت: File PDF Compact, Porfessional آموزش: تدریس خصوصی نرم افزار (عنوان دوره) کلیک کنید.
فروشگاه سافت پویا استان تهران
۱۳۸۸/۱۱/۱۳

نرم افزار تولید برنامه هفتگی مدارس

با این نرم افزار شما می توانید به سادگی و با سرعت و کیفیت بالا برنامه هفتگی مدرسه خود را ایجاد کنید. این نرم افزار در سه بسته با قیمت 20000 تا 300000 تومان به فروش می رسد. برای اطلاعات بیشتر به http://www.dolphin.khishkhane.com مراجعه کنید
وحید مقدم استان تهران
۱۳۸۸/۱۱/۱۳

نرم افزار حسابداری مهرآس (MehrAs

محصول شرکت ماهان پرداز برنا ( Mahan Pardaz Borna ) مهرآس شامل ابزار های قدرتمند در بخش انبار ، فروشگاه و حسابداری است. از امتیازات و امکانات این سیستم : ============================== در بخش انبار: مدیریت انبار مدیریت گروه کالا و کالا مدیریت سرفصل های حسابداری تولید اسناد رسید ، حوا
شرکت ماهان پردازبرنا استان تهران
۱۳۸۸/۱۱/۱۳

نرم افزارهای جامع مالی اداری میتیدا

نرم افزارهای جامع مالی اداری میتیدا ...مالی ... انبار داری فیزیکی بازرگانی حسابداری انبار دارائی های ثابت (جمعداری اموال) ممیزی و دفترداری (کنترل نهایی اسناد) صندوق و صدور چک کنترل تولید پورتال کنترل بودجه کنترل قراردادها حسابداری مالی حقوق و دستمزد منابع انسانی مدیریت
شرکت نهیب استان اصفهان
۱۳۸۸/۱۱/۱۲

فروش نرم افزار ABAQUS 6.9

فروش آخرین ورژن نرم افزار المان محدود ABAQUS شامل 2DVD ( فروش نرم افزار المان محدود ABAQUS 6.9 )
واحدی استان آذربایجان شرقی
۱۳۸۸/۱۱/۱۲

آموزش و نرم افزار LOGO SOFT COMFORT

آموزش اینتراکتیو و کامل نرم افزار LOGO به همراه نرم افزار WWW.sepahan-e.com www.ssgshop.com 03123761515,03123761616
گروه نرم افزاری سپاهان استان اصفهان
۱۳۸۶/۰۲/۰۱

نرم افزار جامع دفاتر ازدواج و طلاق

شرکت نرم افزاری رایان پیوند مهر با عنایت و الطاف خداوندی نسخه شماره 6.80 (نرم افزار جامع دفاتر ازدواج وطلاق) پس از سالها تلاش وکوشش تکمیل شد . این نرم افزاردرسال1386مفتخربه دریافت مدال طلاوگواهینامه بین المللیUN WSIS AWARD شده و در سال 1388 جهت درج در کتاب برترینهای محتوای الکترونیکی جهان انتخ
داود احسانی استان تهران