لرزه گیر لاستیکی صنعتی

توجه:

این آگهی منقضی شده است و به همین دلیل اطلاعات تماس آگهی دهنده نمایش داده نمی‌شود.

هشدار پلیس: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.
لرزه گیر لاستیکی پمپ
Rubber Expansion Joints

‎عملکرد تجهیزات از جمله پمپ ها، کمپرسور ها، فن ها و ... همراه با ایجاد لرزش، ارتعاش و ضربه می باشند که این عوامل باعث ایجاد آسیب و استهلاک در قطعات و سیستم های لوله کشی می گردد.

‎به کارگیری لرزه گیرهای لاستیکی در قسمت های ورودی (Suction) و خروجی (Discharge) پمپ ها جهت جذب لرزش و انتقال آن به سیستم لوله کشی و کاهش صدا الزامی می باشد. همچنین وجود لرزه گیر های لاستیکی موجب جلوگیری از آسیب ناشی از ضربات قوی سیال که در اصطلاح به آن ضربه قوچ یا ضربه چکش (Water Hammer) گفته می شود، بر لوله ها و به خصوص اتصالات می گردد.

‎تیم مهندسی آکام با تکیه بر دانش فنی خود و امکانات تولید، ضمن ارائه مشاوره به مشتریان خود، آمادگی دارد تا انواع اتصالات و لرزه گیر های لاستیکی را بنا به سفارش در سایز و جنس های مختلف، طراحی و تامین نماید.

————————————————

‎شرکت تأمین تجهیزات فرآوری آکام
‎طراحی، مهندسی و تأمین تجهیزات و قطعات یدکی فرآوری مواد معدنی‌‌‌‌

☎ 021-77491311
✉ info@AKAM-Company.com
www.AKAM-Company.com

Whatsapp: 09360626755
اشتراک گذاری:
تصویر کاربر
سایر آگهی های گروه سایر
۱۳۹۹/۰۹/۲۳

تولید و پخش تایل آلومینیومی سازه پنهان

شرکت پارس آهن تاب تولید کننده انواع تایل های آلومینیومی سازه پنهان (مخفی) ساده و پانچ دار با پانچ دایره و پانچ مربع در طرح های ساده (بدون پانچ)، وسط پانچ منظم و تمام پانچ نامنظم با قطر پانچ H 1/8، H2/3 در ابعاد و رنگهای مختلف سفارشی 60 * 60، 30*30، 120 * 60، 120 * 30، 180 * 60 تولید کننده انواع
توحیدی استان تهران
۱۳۹۹/۰۸/۰۳

لرزه گیر لاستیکی صنعتی

لرزه گیر لاستیکی پمپ Rubber Expansion Joints ‎عملکرد تجهیزات از جمله پمپ ها، کمپرسور ها، فن ها و ... همراه با ایجاد لرزش، ارتعاش و ضربه می باشند که این عوامل باعث ایجاد آسیب و استهلاک در قطعات و سیستم های لوله کشی می گردد. ‎به کارگیری لرزه گیرهای لاستیکی در قسمت های ورودی (Suction) و خروجی (Discha
شرکت تأمین تجهیزات فرآوری آکام استان تهران