تامین سرمایه و مشارکت در واحدهای تولیدی و صنعتی

ارسال پیام
توافقی
۰۲۱۶۶۵۷۷۹۸۳ - ۰۹۱۰۹۸۰۸۶۶۴
هشدار پلیس: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.
تامین سرمایه و مشارکت در واحدهای تولیدی و صنعتی
www.pssiran.ir

قابل توجه واحدهای تولیدی و صنعتی فعال یا آماده به کار :
تامین و جذب سرمایه برای واحدهای تولیدی و صنعتی فعال و نیمه فعال یا توقف فعالیت جهت سرمایه در گردش و توسعه در قالب مشارکت تامین مالی .
تامین سرمایه بدون محدودیت پرداخت برای کلیه واحدهای صنعتی سراسر کشور
مشارکت در پروژه با ارائه وثایق ملکی مورد نیاز

شایان ذکر است تامین سرمایه صرفا برای مالکین واحدهای تولیدی انجام شده و برای واحدهای استیجاری تنها با ارائه ضمانت ملکی انجام خواهد شد.
داشتن کلیه مجوزات لازم ( شامل جواز یا پروانه بهره برداری، مجوزهای مکمل مثل مجوز بهداشت و سند شش دانگ و پایان کار ملک و... ) جهت انجام و اجرای پروژه ها الزامیست.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
09907980483
02166915927
www.pssiran.ir
اشتراک گذاری:
تصویر کاربر
سایر آگهی های گروه ثبت و رتبه بندی شرکت ها
۱۳۹۹/۰۸/۲۶

تامین سرمایه و مشارکت در واحدهای تولیدی و صنعتی

تامین سرمایه و مشارکت در واحدهای تولیدی و صنعتی www.pssiran.ir قابل توجه واحدهای تولیدی و صنعتی فعال یا آماده به کار : تامین و جذب سرمایه برای واحدهای تولیدی و صنعتی فعال و نیمه فعال یا توقف فعالیت جهت سرمایه در گردش و توسعه در قالب مشارکت تامین مالی . تامین سرمایه بدون محدودیت پرداخت برای کلیه وا
megasam megasam استان تهران
۱۳۹۹/۰۸/۲۵

ثبت کلیه برند تجاری به صورت تضمینی

فروش و ثبت کلیه برند و طرح صنعتی تجاری به صورت تضمینی و تخصصی بدون پیش پرداخت و بدون نیاز به حضور
شهرزاد خسروی استان تهران
۱۳۹۹/۰۸/۱۷

پرداخت و تامین سرمایه آزاد با ضمانت ملکی

پرداخت و تامین سرمایه آزاد با ضمانت ملکی تهران و شهرستان www.pssiran.ir تامین سرمایه با وثیقه ملکی، سریع و بدون محدودیت (حتی مبالغ بالا و سنگین) پرداخت سرمایه برروی کلیه املاک در تهران و شهرستانها با شرایط زیر : تامین سرمایه املاک مسکونی، خانه ویلایی، کلنگی، آپارتمان و مستغلات تهران و کرج تا 50%
megasam megasam استان تهران
۱۳۹۹/۰۷/۲۷

پرداخت انواع وام و تامین سرمایه

پرداخت انواع وام و تامین سرمایه پرداخت فوری سرمایه بر روی ملک مسکونی تا 50% (فقط تهران و البرز) پرداخت فوری سرمایه بر روی خودرو تا 50% (فقط پلاک تهران و البرز) پرداخت فوری سرمایه بر روی چک صیاد تا 50 میلیون تومان (فقط تهران) پرداخت فوری سرمایه بر روی فیش حقوقی تا 5 برابر خالص دریافتی (فقط تهران)
megasam megasam استان تهران