عایق کننده دوجزئی تارانتولا

ارسال پیام
۰۹۱۲۹۳۷۷۸۹۳ - ۰۹۱۹۷۸۹۲۲۵۲
هشدار پلیس: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.
عایق کننده دو جزئی تارانتولا یک چسب همه کاره می باشد و جهت اتصال اشیاء ناهمگن مثل فلز، سنگ، شیشه و ... بکار می رود...1، نصب اسکوپ فلزی به سنگ طبیعی 2، اتصال سریع سنگ به سنگ 3، کاشت میلگرد در ستون بتنی 4، ترمیم بتن و سنگ طبیعی.
این چسب جهت آب بندی و ایزولاسیون تصفیه خانه های آب و فاضلاب، استخر و حوضچه ها، آب بندی مخازن بتنی، سنگی، آجری، رفع نشت و رطوبت زدگی حمام ها، زیرزمین ها و بالکن ها، ایزولاسیون آب نماها و پشت بام استفاده می شود .

برای استفاده از عایق کننده دو جزئی نیازی به استفاده ترکیب آن با آب نیست. از مزایای عایق کننده دو جزئی ترکیب سریع و آسان آن است. سطحی که قرار است بر روی آن عایق دو جزئی اجرا شود، باید عاری از هر گونه گرد و غبار و یا ذرات روغن و هرگونه ذره چسبنده ای باشد.

سطوح فلزی نیز قبل از مصرف باید تمیز باشند و هرگونه زنگار یا لکه روغن از روی آن ها پاک شود. تمامی سطوح باید قبل از مصرف تا جای ممکن صاف باشند. سطوح متخلخل و جاذب آب نیز باید قبل از مصرف کاملاً اشباع باشند؛ به گونه ای که آب اضافی روی سطح آن ها موجود نباشد.
بسته بندی آن بصورت 10 کیلویی (سطل و گالن) و 50 کیلویی (یک گالن و دو کیسه ) می باشد.

گروه بازرگانی پلی اکسی وارد کننده محصولات تارانتولا ترکیه
مدیر فروش : مهندس موسوی 09197892252
www.polyoxi.com
اشتراک گذاری:
تصویر کاربر
سایر آگهی های گروه چسب ساختمانی
۱۳۹۹/۱۲/۲۰

عایق کننده دوجزئی تارانتولا

عایق کننده دو جزئی تارانتولا یک چسب همه کاره می باشد و جهت اتصال اشیاء ناهمگن مثل فلز، سنگ، شیشه و ... بکار می رود...1، نصب اسکوپ فلزی به سنگ طبیعی 2، اتصال سریع سنگ به سنگ 3، کاشت میلگرد در ستون بتنی 4، ترمیم بتن و سنگ طبیعی. این چسب جهت آب بندی و ایزولاسیون تصفیه خانه های آب و فاضلاب، استخر و حوضچ
شرکت سام سنگ استان تهران
۱۳۹۹/۱۲/۲۰

فراخوان ویژه اعطای نمایندگی رنگ در تبریز

شرکت رنگسازی اسکالر جهت تکمیل واحد فروش خود در شهرستان ساری قصد اعطای نمایندگی انحصاری رنگ ساختمانی با شرایط ویژه دارد. مدارک مورد نیاز : 1- دارای فروشگاه فعال با حداقل 3 سال سابقه کار 2- جواز کسب دارای اعتبار 3- گواهی عدم سوء پیشینه بانکی لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با تعیین وقت قبلی به انبار مراجع
شرکت سام سنگ استان تهران